Hotel

      Pragniesz odpoczynku przy szumie fal morza i jeziora, czerpiąc czyste, zdrowe, nadmorskie powietrze? Odkryj uroki Uzdrowiska Dąbki i skorzystaj z pobytu w   Delfin Medical Spa & Wellness . Zapraszamy z rodziną, z ukochaną osobą, z przyjaciółmi czy na odpoczynek w pojedynkę. Zapewnimy komfort oraz wspaniały relaks. 

Jako jedyni z pierwszych w Polsce oferujey na życzenie Gości , POKOJE ECO  czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiorniki tv, monitory itp.     Prawdziwy wypoczynek tylko w Pokoju EKO , spacer nad morzem,  po  naszym parku wpływa dobroczynnie na zdrowie i samopoczucie. Przy spełnieniu tych warunków tj spacer, czyste powietrze oraz przebywanie w Pokoju ECO daje pewność zdrowego odpoczynku  i relaksu.

Na życzenie Gościa, SNFP - Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska - nieodpłatnie wypożycza Gościowi odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w Hotelu 

 

 

 

 

     Dysponujemy 65 pokojami i apartamentami, które dzięki doskonałemu wyposażeniu i estetycznemu wystrojowi, pozwolą każdemu na pełny relaks i wypoczynek. Spędzony u nas weekend lub urlop to również możliwość korzystania z licznych atrakcji, wśród których warto wyróżnić profesjonalny salon SPA z bogatą ofertą zabiegową i usługami kosmetycznymi. Proponujemy również gościom spędzenie czasu w malowniczym basenie, w saunie fińskiej, jacuzzi i łaźni parowej. 

      Szczególny klimat Uzdrowiska Dąbki, charakteryzujący się zwiększoną zawartością jodu w powietrzu, wykorzystuje się w leczeniu wielu schorzeń. Przebywanie w tym klimacie wybitnie korzystnie wspomaga leczenie chorób dróg oddechowych i alergii, tak licznie występujących dzisiaj u dzieci i dorosłych. Promenada leśna w parku przy hotelu zapewni naszym gościom podczas spacerów ciszę, spokój i odpoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo bliskie położenie plaży sprawi, że wypoczynek nad morzem będzie niezwykle udany i pozostawi cudowne wspomnienia.

 

Pobyt z psem w 2018r.

Hotel Delfin **** Medical SPA & Wellness nie  przyjmuje Gości z psami

Ośrodek Wypoczynkowy Delfin przyjmuje gości z psem do 6 kg. Związana z ich pobytem jest dodatkowa opłata 60 zł / doba. Podstawowym warunkiem przyjęcia czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gości ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby domków przeznaczonych do pobytu wraz ze zwierzętami. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt psa.
Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

Pobierz regulamin hotelu w PDF

Pobierz regulamin Ośrodka Wypoczynkowego Delfin w PDF

Pobierz regulamin wypożyczania rowerów w PDF

HOTEL